איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

איתור נזילות

איתור נזילות

אחד הדברים הכי פחות נעימים שאפשר להיתקל בהם בחיי היום יום הוא תקלה במים בבניין או בבית, פיצוץ בצנרת שעושה נזק כלכלי, גורם לכאב ראש ודורש הרבה מאד התעסקות, תיקונים ודאגות. איתור נזילות איננו דבר קל, כמובן בעיקר במקרים בהם לא מדובר על צנרת באמצע הבית שמתפוצצת וכל אחד יכול לראות – אלא במקרים בהם התשתית חבויה, ודורשת בעלי מקצוע וכלים מיוחדים.

איתור נזילות בדרך המהירה והחסכונית ביותר

אם פעם זה באמת היה סיוט, היום איתור נזילות הוא עדיין התעסקות לא נחמדה במיוחד, אבל אזרחי ישראל יכולים להיות רגועים. כיום יש כלים מיוחדים שמסייעים למצוא את הנזילה גם אם היא חבויה מהעין ומקשה על העבודה. אפשר היום למצוא את הנזילה ללא חפירה או הרס שמחייב אתכם בשיפוץ הבית. חברה איכותית, מתקדמת ומקצועית תסייע לכם למצוא את הנזילה בקלות באמצעות טכנולוגיה ברמה הגבוהה ביותר, באמצעות כלים כמו מצלמת אינפרה אדום, איתור נזילות באמצעות סיבים אופטיים שרגישים ללחות, צבע ודחיסות המים, הדמיות וסריקה תרמית, ועוד. אין צורך במגע אדם, לא הורסים לכם את הבית ועושים זאת בצורה הטובה ביותר. כמובן, שחברה מקצועית יכולה גם להציע לכם איתור נזילות בשיטה הישנה, ואם אתם מעדיפים אותה, שעולה כמובן פחות לביצוע, אתם מסתכנים בצורך בשיפוץ שעולה הרבה מאד כסף. לשיקולכם.

איך זה עובד

איתור נזילות באמצעים טכנולוגיים מאפשר לראות את הליקויים על גבי מסך, במהירות ובצורה צבעונית ופשוטה. בדומה לבדיקה רפואית, גם כאן רואים את הצבעים השונים ומבינים את משמעותם, והכול נעשה במהירות וללא הריסה של הבית או המבנה. בעצם הטכנולוגיה מאפשרת גם להתחקות מאיפה התקלה מתחילה, מהו נתיב המים שגורם לרטיבות, מזהה בקלות איפה בדיוק הקיר רטוב ולמה, או כמובן גם בתקרה וברצפה, ואפשר לסמן תוואי במהירות ובקלות בלי לחפור את כל הרצפות או הקיר. בנוסף, הטכנולוגיה של הסיבים האופטיים מאפשרת לבדוק איפה יש כשל באיטום הגלל, המרתף או המחסן ובכך גם למנוע מקרים דומים בעתיד.

מעבר לחסכון בכסף והעבודה המהירה והיעילה – איזה עוד יתרונות יש לעבודת איתור נזילות טכנולוגית

יש יתרון גדול נוסף, בנוסף לכל מה שתואר עד כה. בגלל שעובדים מול מחשב שיכול לייצר דוח, חברות איתור נזילות יכולות כיום גם לשמש כראייה בבית משפט באמצעות דוח משפטי מקצועי שמאושר על ידי נוטריון. במילים אחרות – אם מישהו גרם לכם נזק, יהיה לכם קל אלפי מונים יותר להוכיח זאת באמצעות דוח של חברה מקצועית, מאשר בשיטות של פעם.

לכן, אם אתם רוצים חסכון בכאב ראש, כסף או זמן, וגם באמת לפתור את הבעיה ולא רק לעשות לה קוסמטיקה, איתור נזילות באמצעות שיטות מתקדמות הוא הדבר שאתם צריכים ומחפשים. שיהיה חורף קל ויבש לכל אזרחי ישראל!

איתור נזילות

מנהל אתר • November 21, 2018


Previous Post

Next Post

Skip to content