איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

צילום תרמי לאיתור נזילות

איתור נזילות בצנרת תת קרקעית

צילום תרמי לאיתור נזילות משמש גם לטיפול בצנרת תת קרקעית. באמצעות ציוד צילום מן הסוג הזה ניתן להשיג יתרונות רבים:

א. איתור נזילות ללא הרמת מרצפות ושבירת קירות – הקושי העיקרי באיתור נזילות בצנרת תת קרקעית היה עד לא מזמן נגישות מוגבלת. הפתרון המסורתי הוא להרים את כל המרצפות ואפילו לשבור קירות, אך כיום זה מיותר לחלוטין. האלטרנטיבה היא להשתמש בציוד צילום תרמי לאיתור נזילות וכך להגיע לעומק הביוב. הציוד חוסך את הצורך בהרמת מרצפות ושבירת קירות והוא מבטיח תוצאות ברמת אמינות גבוהה.

ב. טיפול נקודתי במוקד הבעיה – בעזרת צילום תרמי לאיתור נזילות אפשר להחליט על אופי הטיפול והתיקון. במקום להחליף את כל הצינורות ולשאת בהוצאות של מאות אלפי שקלים, פשוט מטפלים בצורה נקודתית בגורם לסתימה. הצילום גם מאפשר לזהות מוקדי נזילות ולהחליט על פתרון אפקטיבי.

ג. תוצאות בזמן אמת – ציוד צילום תרמי מגיע עם מסך מגע שבאמצעותו ניתן לצפות בתמונות בזמן אמת. קבלני אינסטלציה כבר לא צריכים לבצע את הפרויקט בשלבים, כי הם יכולים עוד במהלך איתור הנזילה לבחור את שיטת הטיפול. המצלמה חודרת לצנרת התת קרקעית והיא מקנה תמונה מלאה על מצב הביוב. לאחר הצילום מפיקים דוח ממצאים ומשתמשים בו לבחירת שיטת טיפול.

צילום תרמי לאיתור נזילות

למי יש ציוד צילום תרמי לאיתור נזילות?

ציוד צילום תרמי לאיתור נזילות עולה הרבה כסף ולכן הוא נמצא בשימוש של קבלני אינסטלציה מקצועיים ומנוסים בלבד. בעוד ציוד אינסטלציה בסיסי יכול להיות מופעל גם על ידי אנשי מקצוע פרטיים, הציוד לצילום מחייב גב כלכלי איתן. רק לחברות אינסטלציה גדולות יש את הציוד הזה והן היחידות שמבצעות איתור נזילות בצנרת תת קרקעית.

שירותי איתור נזילות בצנרת תת קרקעית ניתנים עבור לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והציבורי. ניתן לתאם את השירות לבית פרטי או בניינים משותפים, אך חשוב להשתמש בו לצרכי תחזוקה מונעת של מפעלים ומחסנים. ציוד צילום תרמי לאיתור נזילות מאפשר לעקוב אחר מצב הביוב לאורך זמן ולבצע את ההתאמות הנדרשות.

צילום תרמי לאיתור נזילות

roni • פברואר 15, 2016


Previous Post

Next Post

דילוג לתוכן