איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

איתור נזילות בגגות מרוצפים ומרפסות

נזילות פוגעות באיכות החיים שלכם בצורה אנושה. הנזילות יוצרות בשלב הראשון סביבה לחה, אשר מביאה בתורה להתפתחות של עובש ופטריות. בשלב השני ובעת טיפול לא נכון בנזילות עשויים להיפגע גם הציוד האישי שלכם, הריהוט של הבית ועוד. בנוסף, חשוב לציין כי נזילות לא נוצרת רק כתוצאה מפיצוץ בתוך הצנרת או הביוב. לעיתים דווקא הנזקים החמורים ביותר נגרמים לאחר נזילות בגגות ובמרפסת.

המטרה של איתור נזילות בגגות מרוצפים הוא למנוע את עוגמת הנפש הצפויה. אנשי מקצוע מגיעים אל בית הלקוח, מזהים את חומרי הגלם מהם עשוי הגג, ובוחנים האם יש אפשרות לנזילה מהמרפסת.

כיצד ניתן לאתר נזילות?

אלו הכלים המרכזיים העומדים לרשות אנשי מקצוע אשר מעוניינים לבצע איתור נזילות בגגות מרוצפים ומרפסות:

– מצלמה תרמית
– גלאים
– צילום בסיב אופטי

שילוב נכון בין המכשירים הללו מאפשר איתור מהיר ומדויק של מוקד הנזילה. מעבר לכך, באמצעות הכלים ניתן לטפל בנזילה ללא צרך בהרס של תשתיות, בשבירה של גגות מרוצפים או בפירוק מרפסות. האיתור מבטיח חזרה מהירה לשגרה, ואידיאלי עבור משפחות עם ילדים, בעלי עסקים ועוד.

כדאי שתזכרו כי נזילות יכולות להיווצר בכל תקופה. בעבר נהוג היה לחשוב שהנזילות הן תופעה של החורף בלבד, אך בלא מעט מקרים ניתן לראות איך ליקויי איטום ועבודות גמר לא מקצועיות יצרו נזילות בגגות ובמרפסות. מצד שני, תמיד תוכלו להתנחם בעובדה שקל יותר לזהות את הסימנים המקדימים של נזילה בגג או במרפסת מאשר לעקוב אחר נזילה בצנרת.

dv118042

איך תמצאו איש מקצוע לטיפול בנזילות?

חשוב לפעול במהירות על מנת למנוע החמרה במצב הנזילות. במידה ואתם מתלבטים לגבי הזמנת איש מקצוע, הפעילו את כל המשאבים העומדים לרשותם, וצרו קשר עם חברה המתמחה בנושא של איתור נזילות בגגות מרוצפים ומרפסות. אלו השיקולים שיעזרו לכם לבחור בחברה המתאימה לביצוע המשימה:

א. ניסיון – אי אפשר לאתר נזילות ללא ניסיון קודם. שרברב המגיע אליכם הביתה חייב להראות מקצועיות, ולפעול במהירות כדי לפתור את הנזילה. בקשו לדעת מה הניסיון של איש המקצוע, נסו לברר האם הוא ביצע עבודות דומות בעבר, והשוו בין הצעת המחיר שלו לבין הצעות נוספות.

ב. כלים – ארגז הכלים של איש מקצוע מודרני כולל הרבה אמצעים מתקדמים. כלים אלו יבטיחו התמודדות נכונה ומהירה עם נזילות בגגות מרוצפים או במרפסת.

ג. אמינות – איש מקצוע לא אמין לא יכול לפתור את בעיית הנזילות שלכם. העדיפו לשלם עוד קצת על שרברב אמין ומוכר, מאשר להתפשר על שירות מטעם בעל מלאכה מפוקפק.

לסיכום, חשוב לזכור כי קיימים הבדלים טכניים בין איתור נזילות בגגות מרוצפים ומרפסות לבין איתור נזילות במקומות אחרים. גגות מרוצפים עשויים חומרי גלם ייחודיים, המחייבים שימוש מדויק באמצעים לאיתור נזילות. בכל הנוגע למרפסות, יש להבחין בין נזילות המתרחשות מתחת לריצוף פרקט, אבן, שיש וכדומה.

איתור נזילות

מנהל אתר • נובמבר 25, 2013


Previous Post

Next Post

דילוג לתוכן