איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

נזילות במלגזות

איתור וטיפול בנזילות מלגזה

 

מלגזות הן כלים בעלי חשיבות גבוהה ביותר, וצריך לדעת לטפל בתקלות בהן היטב

אם יש בעסק שלכם מלגזה, אתם בוודאי יודעים היטב עד כמה מדובר בכלי משמעותי וחשוב עבור תהליכי עבודה שונים בסביבת עבודה מודרנית. החל מתהליכים של פריקה וטעינה, דרך עבודה בפסי ייצור, ועד עבודה בשדות חקלאיים – בעסקים מסוגים רבים מאוד נחוצות מלגזות, והן מהוות מפתח חשוב ביותר לביצוע עבודות שונות, כך שחשוב לשמור עליהן היטב לאורך זמן. השמירה עליהן כוללת, כמובן, גם היכרות טובה עם התקלות האפשריות בהן – ואחד המצבים שחשוב להכיר הוא מצב של נזילות. מהן הנזילות שיכולות להיגרם במלגזות שונות, וכיצד מטפלים בהן? אנחנו כאן עם כמה תשובות.

נזילות במלגזות

מהן הנזילות האפשריות, וכיצד מטפלים בהן בצורה הטובה והיעילה ביותר?

  • נזילות מצבר – במלגזות חשמליות, עבודתו של המצבר היא העבודה הבסיסית והחשובה ביותר במלגזה כולה, גם במלגזת דיזל יש למצבר תפקיד חשוב מאוד כמובן. במידה וישנה נזילה של מי המצבר, יש לוודא שפקקי המצבר סגורים היטב, ובמידה וזה המצב – יש להפסיק עבודה מידית, להחליף מצבר או לקרוא לטכנאי.

 

  • נזילות שמן בלמים – נזילות שמן בלמים הן נזילות שיכולות להיגרם במלגזת דיזל ובמלגזה חשמלית גם יחד, וחשוב להבין כי הבלמים הינם חלק מהותי וקריטי בעבודה הבטיחותית עם מלגזות. אם ישנה נזילת שמן שכזה בחלקו התחתון הקדמי של הכלי, יש לבדוק אותם היטב, להבין האם ישנם ריחות שמעידים על שחיקת בלמים, ולהפסיק עבודה עד הגעת טכנאי.

 

  • נזילות מנוע – נזילות מנוע יכולות להיגרם, כמובן, רק במלגזה המונעת בדיזל ולא במלגזות חשמליות. במצבים של נזילות כאלה, יש לבדוק בדיקת מנוע מקיפה – שמן, מים וכדומה – לתקן מה שצריך, ובמידה והכל נראה תקין, לקרוא לטכנאי.

הכרה טובה של המלגזות שלכם מבטיחה שתדעו גם לאתר ולטפל בתקלות בעת הצורך

אם אתם מכירים את המלגזה איתה אתם עובדים היטב, אתם יכולים לתת מענה מידי נחוץ במידה וישנה נזילה כזו או אחרת ממנה. בכל מקרה, משום שהיא חשובה כל כך ומשום שתקלה בה יכולה להיות קריטית ומסוכנת מאוד – חשוב גם להיעזר באנשי מקצוע במצבים בהם אתם לא בטוחים ביכולת שלכם לתקן את התקלה.

נזילה במלגזהנזילות

drory • נובמבר 30, 2016


Previous Post

Next Post

דילוג לתוכן