איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

איש מקצוע

אינסטלטור או קבלן איטום – בוחרים איש מקצוע

רבים מעוניינים לדעת מה ההבדל בין אינסטלטור לבין קבלן איטום וזאת על מנת לבחור את אותו איש מקצוע המתאים לפתרון הבעיה או לשירות לו הם זקוקים. אמנם שני אנשי מקצוע אלו עוסקים בכל הקשור אל ההשלכות של הרטיבות במבנה, אך מדובר כאן על שני מקצועות שונים לחלוטין. פעמים רבות שני אנשי מקצוע אלו עובדים זה לצד זה בפתרון של נזילה קיימת ויש גם אנשי מקצוע שמומחים הן באיטום והן בשירותי אינסטלציה, אך עדיין מדובר על שני דברים שונים.

אינסטלטור וקבלן איטום – נעים מאוד

קבלן איטום הוא אותו איש מקצוע שידאג לאיטום של הקירות והגג בביתכם, אם מבחינה פנימית ואם מבחינה חיצונית. נכון להיום רוב קבלני האיטום מוזמנים על ידי קבלנים כאשר נדרש איטום לבית או לבניין חדש או על ידי דיירים כאשר נדרשת בדיקת איטום קיים ותיקון של איטום לקוי. איש מקצוע זה הוא אותו אדם ששולט בכל הקשור אל מתן פתרונות בידוד ואיטום במבנה וזאת למטרת מניעת נזילות במבנה. כל קבלן המומחה באיטום הוא איש מקצוע שעבר הכשרה מתאימה ומורשה לעסוק בכל הקשור אל עבודות זיפות, בידוד, איטום ותיקוני איטום בסוגים שונים של מבנים. אינסטלטור לעומת זאת (שרברב) הוא איש מקצוע שעוסק בכל הקשור אל התקנה של צנרות מים, איתור נזילות במבנה, ניקוי צנרת, התקנת כלי סניטציה ועוד. כאמור, שני מקצועות דומים אך שונים.

בוחרים באיש מקצוע – אינסטלטור או מומחה באיטום

 טרם בחירת איש מקצוע חשוב לוודא את הדברים הבאים:

  • תעודה– שוכרים את שירותיהם של אנשי מקצוע עם תעודה בלבד! תעודה מעידה על כך שלא מדובר על חאפר אלא על איש מקצוע שעבר את ההכשרה המתאימה  במשרד העבודה או בכל מכללה מוסמכת אחרת.
  • ניסיון – תמיד חשוב לברר מהו הניסיון של אותו איש מקצוע אותו אתם מזמינים ומהו תחום הניסיון שלו. יש אנשי מקצוע ששולטים היטב בכל הקשור אל פתיחת סתימות ביתיות, כאלו להם יש ניסיון רב בכל הקשור אל פתיחת סתימות ביוב על ידי ביובית, איטום של בניינים רבי קומות, איתור נזילות ועוד.
  • אחריות– לא מתפשרים על אחריות מקצועית על העבודה. איש מקצוע שאינו יכול להבטיח אחריות על העבודה אותו הוא מבצע הוא איש מקצוע עליו רצוי לוותר.
  • ציוד וחומרים– תמיד יש לוודא שאיש המקצוע משתמש בציוד חדשני ובחומרים איכותיים.

כעת, כל שנותר הוא להזמין את אותו קבלן איטום או אינסטלטור שיוכל להציע לכם את פתרונות האיטום או האינסטלציה המתאימים ביותר. בהצלחה!

 

אינסטלטורקבלן איטום

מנהל אתר • December 4, 2016


Previous Post

Next Post

Skip to content