איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

אינסטלאטורים ומערכת הביוב

מערכת ביוב פועלת, והיעדר של מי ביוב ושופכין זורמים ברחוב נראים לרבים מאיתנו כעניין של מה בכך. האמת היא שבמקומות רבים בעולם הדבר אינו מובן כל כך מאליו. זרימה חופשית של מי ביוב, מעלה את שיעור החשיפה שלנו למפגעים תברואתיים רבים. מפגעים אלו כוללים בין היתר ריח לא נעים ועלייה בשיעור המחלות המדבקות. אם כן, מערכת ביוב תקינה שומרת על איכות החיים שלכם ושל הקרובים שלכם. לא מספיק שמערכת הביוב העירונית תפעל בצורה תקינה אלא גם המערכת בבניין.

אינסטלאטורים והבניין שלכם

אינסטלטורתשתיות אספקת המים והביוב בכל איזור ואיזור במדינת ישראל נקבעות בנספח מיוחד של תכנית בניין ועיר (תב"ע), שהיא חלק ממערך תוכניות הבניה במדינה. באופן זה, אחד השיקולים בהם מתחשבים בהנחת קווי אספקת מים וביוב הוא הגובה שבו אמורים להיבנות הבניינים השונים במגרש הבניה. הסיבה שמתכננים את הנחת קווי הביוב ואספקת המים בצורה הזו, היא שעל מנת שיהיה ניתן לחבר את הבניין שלכם למערכת הביוב העירונית בלי בעיות הוא צריך להיות גבוה יותר ממנה.

עבודת אינסטלאטורים בבניין משותף

בבניין משותף הרבה פעמים בעיות בצנרת אצלכם הם כתוצאה מבעיה בצנרת או במרכיב אחר במערכת האינסטלציה של השכנים שלכם. לא פעם בבניין משותף יש סתימה של השירותים שלכם, בגלל שאחת השכנות שנמצאת מעליכם החליטה שהיא חייבת להשליך את הפסולת שלה לתוך השירותים. כתוצאה מכך, בגלל שאתם השכנים מלמטה, מי שיסבול מההחלטה שלה יהיה אתם. מצב זה גורם לסכסוכים רבים בין שכנים ולכן על מנת להימנע מבלגן כדי להחליט על כללים לבניין.

אינסטלאטורים וריח רע בבניין

הרבה פעמים כאשר יש ריח רע בבית ולא יודעים מאיפה הוא מגיע, הריח הרע מגיע למעשה מהביוב. כאשר מניחים צנרת של ביוב ישנן הוראות מיוחדות כיצד להניח את הצנרת. אם הצנרת ליד הבניין שלכם אינה מונחת בהתאם לתקן הנדרש, תקן 1205, הדבר יכול לגרום לבעיות חמורות. סיבה נוספת אחרת לריח רע בדירה שלכם יכולה להיות שהצנרת שאמורה להסתיים בגג, מסתיימת למעשה בתוך המבנה שלכם. סיבה אחרת יכולה להיות היעדר קיומו של נקז שינקז את מי הביוב.

כיצד אינסטלאטורים יכולים לפתור את בעיית הריח הרע בבניין?
אינסטלאטורים מחברת אינסטלאטורים מומחית הם אנשי המקצוע הנדרשים כדי לפתור בעיה של ריח רע מהביוב שלכם. כמובן שהאינסטלאטור שתזמינו מחברת האינסטלאטורים המקצועית ובעלת הניסיון ינסה לפתור את הבעיה בהתאם לנסיבות המקרה הרלבנטיות.

אחד הפתרונות האפשריים יכול להיות שאיבה וניקוי של צנרת הביוב. אם הבעיה היא שהצינור מסתיים בדירתכם במקום בגג, האינסטלאטור יאריך את קו הצינור הרלבנטי כך שהוא יסתיים בגג ולא בדירה. ובמקרה אחר, למשל אם הבעיה היא ניקוז גרוע של המים, יותקן מתקן הניקוז הנדרש לכך.

 

אינסטלטור

מנהל אתר • אוקטובר 2, 2013


Previous Post

Next Post

כתיבת תגובה

Your email address will not be published / Required fields are marked *

דילוג לתוכן