איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

איטום גגות בבניינים משותפים

ישנם וועדי בתים בבנייני מגורים אשר מתעלמים מהצורך לאטום את הגג שבו נמצאת הקומה האחרונה. ויש כאלה שעדיין רצים אחר קבלני איטום שהבטיחו להם כי יבצעו את האיטום בתאריך מסוים שחלף מזמן. לכל בעיה כזאת יש פתרון. ראשית, יש לדעת כי חובתו של וועד הבית לבצע איטום גגות בכדי למנוע נזק למבנה, אלא אם כן ישנם פנטהאוזים בקומה האחרונה שהאיטום שלהם הם האחריות בעליהם.  מי שמעוניין לדעת יותר לגבי מחויבותו של וועד הבית, יוכל לקרוא על חוק הבתים המשותפים. במידה ותתקלו בסירוב של איטום הגג, ניתן יהיה לקבל פיצוי והוראת תיקון ע"י המפקחת על חוק בתים משותפים.  וועדי בתים בבניינים מסודרים יותר קוראים מדי שנה לחברת איטום כגון כתר איטום גגות היות וזו חברה שניתן לסמוך עליה, גם מבחינת הוותק, המקצועיות, השירות והאחריות המלאה שהיא מעניקה בכל סוגי האיטום.איטום גגות

את איטום הגג של בית משותף, יש לבצע לרוב עם יריעות ביטומניות, אשר מתאימות לגג בטון, אך הכל תלוי אם יש זיפות שיכול להתאים ליריעות או שכבר קיימות יריעות ביטומניות ויש לחדשן.

על מנת לקבל את ההצעה הטובה ביותר, יש לפנות לכמה חברות איטום, בטרם תחליטו מי מהן מתאימה. תוכלו להיכנס לפורומים של בעלי מקצוע בתחום האיטום ולברר על חברות ידועות שהגולשים ימליצו לכם עליהן וכן, להיכנס לאתרי השוואות מחירים כך שתדעו על פי האיטום מה מחירו. יש לציין כי ככל שהגג יהיה גדול יותר, כך המחיר יהיה יקר יותר בגלל חומר הגלם והעבודה.

תיקון דליפת גגות מקצועי

בטרם מבצעים את איטום הגג, יש לדאוג לניקיון יסודי שלו וכן לפירוק של מתקנים שונים, כגון דוד שמש, מנועי מזגנים, צלחות לוויין ועוד. שיטת האיטום תבחר בהתאם לשיקול דעתה של חברת איטום מוכרת כמו כתר איטום גגות, אשר תייעץ לכם על פי האיטום הקיים, באיזו שיטה יש לאטום את הגג.

הבחירה האידיאלית של וועדי בתים- כתר איטום גגות

הרבה וועדי בתים, מחפשים חברות איטום שניתן לסמוך עליהן. על מנת לקצר את הדרך בבחירה הנכונה של חברת איטום, יש לבחור חברה שהיא הוותיקה ביותר כמו כתר איטום גגות, אשר כבר קיימת 40 שנה ומנוהלת כבר ע"י דור שני של משפחה שהייתה חלוצת כל סוגי האיטום בארץ.  החברה מעניקה 10 שנות אחריות על איטום באמצעות יריעות ביטומניות, מה שמראה כי החברה בטוחה בעבודתה. מנהלי החברה ישמחו לעמוד לשירותכם בכל פנייה ושאלה. הצוותים של כתר איטום, מבצעים איטום בכל אזורי מרכז הארץ. נציג מטעם החבר יגיע לסרוק את גג הבניין המשותף בו אתם גרים ויעניק לכם הצעת מחיר בהתאם לסוג האיטום הקיים על גג ביתכם וכן, ישמח לייעץ לכם לגבי סוג האיטום המומלץ.

hadart • ספטמבר 4, 2016


Previous Post

Next Post

דילוג לתוכן